Rreth nesh

Hebei zhongrun felt products Co., Ltd located in Xingtai city hebei province,at the border of four counties, convenient transportation and business prosperous, called ‘The capital of felt’.

Produktet tona janë kryesisht ngjyra ndjerë, ndjeu qese, ndjeu dekoratave, ndjeu industriale dhe kështu me radhë. certifikatat Ndërkohë u akredituar ndërkombëtarisht, të tilla si BSCI, ISO, arrijnë, EN71 etj

Që nga viti 1993, Respektimi në frymën e inovacionit dhe të përqëndrohet në produkte të ndjerë. zhvilluar tashmë nga punëtori pesë personi në një kompani të madhe dhe formal me linjë të prodhimit dhe disa 10000 sipërfaqes kat. Përndryshe dhënë 'Dhjetë markë e madhe e ndjerë në Kinë' nga rrjeti i vlerësimit të famshme.

Për përshtatjen për zhvillimin e tregut, fabrika jonë solli në pajisje dhe teknologji të përparuar. Punësuar talentet e rinj dhe të aftë, sepse tani ne kemi dizajn vet të pavarur dhe ekipet QC. Këmbëngulur në përmirësimin e shërbimit dhe cilësinë.

Për të mirëpritur globalizimit ekonomik dhe shekullit të internetit, shtytje produktet tona ndjerë rreth botës. Kompania jonë ka vendosur të zgjerojë tregun ndërkombëtar, dhe e themeluar degë në Tianjin të cilën sidomos zgjerimin dhe i shërben biznesit të huaj. Deri më tani, produktet tona mendonin shitur tashmë në botë dhe fituar komente të mira.

Ne tashmë e zhvilluar për internet-offline, vendas-ndërkombëtar mënyrë të kombinuar në zhvillim.

Në vitin 2018, CEO jonë organizoi dhe ndërtuar Shoqatën E-biznes nën kryesor i pushtetit vendor, i cili ka qenë i punësuar kryetar i shoqatës së E-biznesit. Si një ndërmarrje të përgjegjshme, të ndihmojë kompani të vogël për të përmirësuar nivelin e tyre, ndarë teknikë dhe burimet tona pozitive, promovimin e zhvillimit ekonomik lokal.

why-choose-us_02
why-choose-us_04
why-choose-us_05
why-choose-us_06
why-choose-us_07
why-choose-us_08
why-choose-us_09

partnerët

image1
image6
image3
image7
image8
image10
image9
image2
imagex4
image5

WhatsApp Online Chat!