за нас

Hebei zhongrun felt products Co., Ltd located in Xingtai city hebei province,at the border of four counties, convenient transportation and business prosperous, called ‘The capital of felt’.

Нашите производи се главно боја чувствува, чувствува торба, се чувствува украси, индустриски почувствува и така натаму. Во меѓувреме доби меѓународно акредитирани сертификати, како што BSCI, ISO, да стигнете, EN71 итн

Од 1993 година, да се почитуваат духот на иновации и се фокусира на филц производи. веќе развиени од работилницата пет лице на голема и формални компанија со неколку линија за производство и 10000 површина. Инаку додели "Десет голем бренд од почувствува во Кина од страна на познатиот мрежа евалуација.

За прилагодување на развојот на пазарот, нашата фабрика донесе во напредна опрема и технологија. Вработени млади и квалификувани таленти, За сега имаме свои независни дизајн и КК тимови. Инсистирањето на подобрување на услуги и квалитет.

Да се ​​поздравува со економската глобализација и интернет-от век, им помогнам на нашите производи чувствува во целиот свет. нашата компанија одлучи да се прошири на меѓународниот пазар, и основана филијала во Тијанџин што особено проширување и служат странски бизнис. Досега, нашата чувствува производи веќе се продаваат во светот и заработи добри критики.

Ние веќе развиени за онлајн-офлајн, домашно меѓународниот комбиниран развој начин.

Во 2018 година, нашиот извршен директор организирани и вграден Е-бизнис асоцијација во водењето на локалната власт, кој е ангажиран претседател на Е-бизнис асоцијација. Како одговорно претпријатие, им помогне на мал бизнис за подобрување на нивното ниво, да ги споделиме нашите ресурси техника и позитивно, промовирање на локалниот економски развој.

why-choose-us_02
why-choose-us_04
why-choose-us_05
why-choose-us_06
why-choose-us_07
why-choose-us_08
why-choose-us_09

партнери

image1
image6
image3
image7
image8
image10
image9
image2
imagex4
image5

WhatsApp Онлајн Chat!